Proč si u nás vybrat dřevěná EURO okna, dřevěné vstupní dveře nebo dřevěné vrata ?

Proč si u nás vybrat dřevěná EURO okna, dřevěné vstupní dveře nebo dřevěné vrata ?

23.12.2013

Žádný jiný materiál nemůže svou životností prokázat přesvědčivěji než dřevo, které člověk používá jako materiál tisíce let. Ještě dnes jsou funkční dřevěná euro okna, která jsou více jak 100 let stará, ačkoli byla vyráběna,ve srovnání s dnešní technikou a novými technologiemi, nedokonalými technickými prostředky, z materiálů, které nemohly být dokonale zpracovány (např. vysoušení, lepení a povrchové úpravy).


Dřevěná okna, dřevěné vstupní dveře a vrata, stejně jako dřevěný nábytek a většina bytových doplňků jsou nedílnou součástí našeho domu, bytu, našeho života. Působí hřejivým dojmem, jsou příjemné na dotek a splňují i ta nejnáročnější architektonická přání a řešení, přispívají k našemu spokojenému bydlení a rodinné pohodě.


Dřevo je jediným materiálem, který neustále dorůstá a tak ideálně spojuje ekonomické i ekologické aspekty, a to i po splnění služby svému majiteli z hlediska likvidace. K užívání dřeva není třeba žádných vyčerpatelných zdrojů, žádných chemicky a energeticky náročných provozů, které v konečném důsledku znečišťují naše životní prostředí.